Hoş geldin Ziyaretçi, Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.

Garanti İşlemleri

SİTEMİZDE SATIŞA SUNULAN ÜRÜNLERİN TAMAMI İTHALATÇI VEYA ÜRETİCİ FİRMALARIN GARANTİSİ ALTINDADIR. ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİNİ, GARANTİ İÇERİĞİNİ VE ŞARTLARINI İTHALATÇI VEYA ÜRETİCİ FİRMALAR BELİRLEMEKTEDİR.

SATIN ALINAN ÜRÜNLERİN ARIZALANMASI DURUMUNDA ÜRÜN TARAFIMIZA FATURASI VE ARIZANIN NE OLDUĞUNA DAİR BİR BİLGİLENDİRME NOTU İLE BİRLİKTE GÖNDERİLMELİDİR. TARAFIMIZA GÖNDERİLEN ÜRÜN İTHALATÇI VEYA ÜRETİCİ FİRMANIN SERVİSİNE BİZİM TARAFIMIZDAN ULAŞTIRILDIKTAN SONRA BELİRTTİĞİNİZ ARIZA DİKKATE ALINARAK TESTE TABİ TUTULUR. ÜRÜNÜN ARIZASI İLGİLİ GARANTİ SAĞLAYICI TARAFINDAN ONAYLANMALIDIR. GARANTİ SAĞLAYICI TARAFINDAN HERHANGİ BİR ARIZA TESPİT EDİLMEMESİ DURUMUNDA ÜRÜN AYNI ŞEKİLDE MÜŞTERİYE İADE EDİLİR. GARANTİ SAĞLAYICI TARAFINDAN ARIZANIN GARANTİ KAPSAMINDA OLMADIĞI TESPİT EDİLİRSE YA ÜRÜN MÜŞTERİYE İADE EDİLİR YA DA MÜŞTERİDEN ONAY ALINARAK ÜCRETLİ OLARAK ONARIM GERÇEKLEŞTİRİLİR.

GARANTİ SAĞLAYICI TARAFINDAN ARIZALI VE GARANTİ KAPSAMINDA OLDUĞU TESPİT EDİLEN ÜRÜN ONARIM YAPILMAK ÜZERE İŞLEME ALINIR. ONARIM İÇİN YASAL SÜRE MAKSİMUM 30 İŞ GÜNÜDÜR. BU SÜRE İÇİNDE ONARIMIN GERÇEKLEŞMESİ DURUMUNDA ÜRÜN ONARILMIŞ OLARAK MÜŞTERİYE GERİ GÖNDERİLİR. BU SÜRE ZARFINDA ÜRÜN ONARILAMAZSA VEYA ÜRÜN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE ONARILAMAYACAK DURUMDA İSE YENİSİ STOKTA MEVCUT İSE BİREBİR DEĞİŞİM YAPILARAK TEKRAR MÜŞTERİYE GÖNDERİLİR. STOK DURUMU MÜSAİT DEĞİLSE ÜRÜN SAHİBİ İLE İRTİBATA GEÇİLEREK YA ÜRÜN İADE ALINIR YA DA MÜŞTERİNİN ONAYI ALINARAK MUADİLİ VEYA BENZERİ BİR ÜRÜN İLE DEĞİŞİM YAPILARAK ÜRÜN SAHİBİNE GÖNDERİLİR.

Müşteri hizmetleri tüm başlıklar