Hoş geldin Ziyaretçi, Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.

Sipariş Takibi ve Kargo Teslimatı

Satın aldığınız ürünler "3 iş günü" içerisinde size ulaştırılacaktır. Kargo firmasından kaynaklı gecikme ve aksamalardan emaendustriyel.com sorumlu değildir.

Siparişinizin durumunu sisteme giriş yaptıktan sonra ekranın sağ üst köşesindeki "Sipariş Takibi" linkini tıklayarak kontrol edebilirsiniz. Sipariş takibi sayfasında, sipariş durumunda "gönderildi" yazan siparişleriniz kargo firmasına teslim edilmiş olup sipariş numaranızdan sipariş detayını ve siparişinizin kargo takibini yapabilirsiniz. Gönderildi durumunda görünen siparişlerinizin kargo takip numarası bir süre sonra yansımaktadır.

Kargo Teslimatı Esnasında Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Uyarılar

Kargo Paketini Teslim Alırken;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız ve kutuda herhangi bir hasar olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlaması yönünde uyarınız. Hasarlı ürünü tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz.

Paket İçeriğinde Yer Alan Ürünlerin Kontrolü;

Sitemizden satın aldığınız ürünler size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızdayken, kargo paketini açıp gönderilen sevk belgesi içeriği ile paket içerisinde yer alan içeriğin aynı olup olmadığını ve/veya size gelen ürünün sipariş ettiğiniz ürünün aynısı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik sözkonusu ise kargo görevlisi ile birlikte durumu belirtir bir tutanak hazırlayınız ve bize acilen bilgi veriniz.

Kargo Firmasından Teslim Aldıktan Sonra Paketin Hasarlı Olduğunu Fark Ettiyseniz;

Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında; kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Müşteri hizmetleri tüm başlıklar