Hoş geldin Ziyaretçi, Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.

İade İşlemleri

SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜN, KARGO FİRMASI TARAFINDAN SİZE TESLİM EDİLİRKEN MUTLAKA KONTROL EDİLMELİDİR. ÜRÜNDE HASAR, DEFORME, ÇATLAK VB. GİBİ DURUMLAR VAR İSE, KARGO FİRMASI YETKİLİSİNE TUTANAK TUTTURUP, ÜRÜNÜ TESLİM ALMADAN, ÜRÜNÜ GERİ İADE EDEBİLİRSİNİZ.KARGO TUTANAĞI TARAFIMIZA ULAŞTIĞINDA, YENİ ÜRÜN EN KISA SÜREDE ADRESİNİZE ULAŞTIRILACAKTIR.KARGOYU TESLİM ALDIKTAN SONRA FARKETTİĞİNİZ HASAR VEYA DEFORMELER İÇİN, LÜTFEN BİZE İNFO@EMAENDUSTRİYEL.COM (SİPARİŞ NUMARASI VE HASAR HAKKINDA BİLGİ İÇEREN E-POSTANIZI) ULAŞINIZ.

SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERİ FATURA TARİHİNDEN İTİBAREN 7 GÜN İÇİNDE İADE EDEBİLİRSİNİZ.İADE EDECEĞİNİZ ÜRÜNÜN ORJİNAL KOLİ VE AMBALAJI BOZULMAMIŞ OLMALIDIR. AMBALAJI OLMAYAN VEYA BOZULMUŞ OLAN ÜRÜNLER KESİNLİKLE İADE ALINMAMAKTADIR.

İADE ETMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN İLE BİRLİKTE FATURASINI, GARANTİ BELGESİNİ VE İADE NEDENİNİZİ BELİRTEN BİR DİLEKÇEYİ GÖNDERMELİSİNİZ.

İADE ETMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN AYIPLI İSE KARGO ÜCRETİ TARAFIMIZDAN KARŞILANMAKTADIR. DİĞER DURUMLARDA İSE KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR.

EĞER ÜRÜN ŞİRKET ADINA FATURA EDİLMİŞ İSE İLGİLİ ŞİRKET TARAFINDAN ÜRÜN İÇİN İADE FATURASI DÜZENLENMELİDİR.

Müşteri hizmetleri tüm başlıklar